reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Love, Death and Robots 2. sezon duyurusu

Love, Death and Robots 2. sezon için sevindiren Netflix açıklaması [Video]

Netflix, 2019’un en iddialı antolojilerinden olan Love, Death and Robots‘un hayranları için müjdeyi verdi. Love, Death and Robots 2. sezon çıtayı yükseltmeye hazır.

Netflix, uzun zamandır izleyicilerin beklediği Love, Death and Robots 2. sezon müjdesini nihayet paylaştı. 2019’un başlarında yayınlanan dizi, birbirinden bağımsız 18 bölümü barındırıyordu. En uzunu 17, en kısası ise 6 dakika olan bu seri hızlı tüketilme konusunda liste başı olmaya da aday bir yapım olmuştu. Farklı animasyon tarzlarının buluştuğu serideki çarpıcı hikayeler ise Black Mirror’da dahi uzun zamandır göremediğimiz derecede başarılıydı. İlk sezonun göz açıp kapatıncaya kadar bitmesinin ardından büyük bir sessizliğe gömülen platform, ikinci sezon için nihayet bir duyuru yaptı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix Love, Death and Robots 2. sezon onayını verdi

Netflix’in See What’s Next isimli Twitter hesabı üzerinden paylaşılan duyuruda 2. sezona Jennifer Yuh Nelson’ın da katıldığı belirtiliyor. Tüm bölümlerden sorumlu olan Nelson’ın neler yapacağını merak ediyoruz. Nelson’ın en bilindik işleri arasında Kung Fu Panda 2 ve 3’ün olduğunu belirtelim. Yakın zamanda vizyonda yerini alan The Darkest Minds da yine Nelson imzalı işler arasında yer alıyor. Diziyle ilgili bunun dışında herhangi bir bilgi ne yazık ki yok. Bölüm sayısı, çıkış tarihi paylaşılmadı. İlk sezonu düşününce ise halihazırda var olan kısa hikayelerin uyarlaması olacağını söyleyebiliriz.

Netflix’in dizinin 2. sezonunu hazırlanan kısa bir fragmanla kutlandığını da kaydedelim. İlk sezondaki görüntülerin bir araya getirilerek hazırlanan fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.