reklamı kapat

POPÜLER

Amazfit GTR 2 LTE akıllı saat

LTE ile fark yaratan yeni Amazfit GTR 2 LTE akıllı saat tanıtıldı

Huami tarafından hazırlanan Amazfit GTR 2 akıllı saat modeli için yeni bir versiyon geldi. Bu sefer Amazfit GTR 2 LTE tanıtıldı.

Popüler Amazfit GTR’ın yerini alan akıllı saat GTR 2, yeni gelen Amazfit GTR 2 LTE sürümüyle adında da geçtiği üzere LTE bağlantı desteği kazanıyor. Yani modelde elektronik sim kullanılabiliyor.

Saat böylelikle telefonlardan bağımsız bir çözüm halini alıyor. Tek farkını bu bağlantı desteği ile koyan yeni model GTR 2 LTE, görebileceğiniz üzere yuvarlak tasarımı benimsiyor.

1,39 inç 45×45 piksel 450 nit AMOLED ekrana sahip model, hemen her kalemde aktivite takibi (90 farklı spor otomatik) yapabiliyor ve bünyesinde GPS + GLONASS ile NFC desteklerini taşıyor.

Elbette su geçirmeyen akıllı saat, telefon bildirimlerini üzerine alabiliyor ve kandaki oksijen değeri ölçümü yanında uyku takibi de yapabiliyor. Akıllı saatte SpO2 ölçüm özelliği de aktif olarak sunulanlar arasında yer alıyor.

4 GB dahili depolama alanı olan Amazfit GTR 2 LTE, gerçekçi kullanımda 10 günlük bir ömrü getiriyor. Fakat yapılan testlere göre bazı özellikler kapatılarak bu süre tam 30 günün üstüne taşınabiliyor. Bu da birçok kişi için fazlasıyla yeterli görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amazfit GTR 2 LTE akıllı saat oldukça kullanışlı bir model

Ürünün açıklanan satış fiyatı Avrupa özelinde 249 euro olarak açıklanıyor. Modelin satışı yakında başlayacak. Kısa süre önce bir kablosuz kulaklık tanıtan firmanın, Türkiye’de eSIM çalıştığı için bu modeli de Türkiye’ye getirmesi bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Tam süspansiyon sistemine sahip elektrikli scooter