reklamı kapat

POPÜLER

Amazfit PowerBuds Pro kablosuz kulaklık tanıtıldı

Çok gelişmiş özelliklere sahip Amazfit PowerBuds Pro kablosuz kulaklık tanıtıldı

Türkiye’de resmi olarak yer alan Huami, Amazfit PowerBuds Pro kablosuz kulaklık modelinin üzerindeki perdeyi kaldırdı.

Bugün resmen lanse edilen Amazfit PowerBuds Pro kablosuz kulaklık, AirPods Pro vari bir tasarımla karşımızda bulunuyor.

ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğiyle gelen kulaklık, görebileceğiniz üzere kulak içi formunu benimsiyor. Kulaklık burada gelen pasif yalıtım ve çoklu mikrofon kullanan altyapı ile 40 dB kadar gürültü engelleme yapabiliyor. ANC özelliği ortama göre dinamik olarak değişiyor.

Şimdilik sadece beyaz renkte hazırlanmış gibi görünen ürün, teknik olarak dolu dolu bir seçenek konumunda. Örneğin kulaklık bünyesindeki ivmeölçer ile oturuş açınızı belirleyebiliyor ve nabız ölçümü yapabiliyor.

Şaşırtıcı şekilde oturuş pozisyonu ve duruşunuzu düzeltmenize yardımcı olan PowerBuds Pro, boynunuz uzun süre eğik kalırsa düzeltilmesi konusunda uyarı yapabiliyor.

Koşu yaptığınızı otomatik olarak algılayabilen ve “hız, kalori, mesafe” gibi verileri kayıt altına alabilen Amazfit PowerBuds Pro kablosuz kulaklık, ANC özelinde bir spor modu da taşıyor. Bu açıldığı zaman güvenlik için örneğin trafik sesi kapatılmadan diğer sesler engellenebiliyor.

Bluetooth ile bağlantı kuran kablosuz kulaklık PowerBuds Pro, açıklandığı kadarıyla tek şarjla 9 saat, hazne ile beraber ise tam 30 saatlik bir pil ömrü getiriyor. Bu süreler birçok kişi için fazlasıyla yeterli görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amazfit PowerBuds Pro kablosuz kulaklık rekabette fark yaratmayı başarıyor

Modelin 15 Temmuz tarihinde ön sipariş üzerinden yurt dışında satışa çıkacağı ve fiyatının Avrupa’da 130 euro seviyesinde olacağı aktarılıyor.

Bu ürünün ileride Türkiye’de de satılacağını belirtelim. Amazfit Türkiye’de bir marka olarak bulunuyor ve resmi garantili ürün satışı yapıyor.

İlginizi Çekebilir

OPPO’dan çok ilginç akıllı telefon konsepti