reklamı kapat

POPÜLER

Lüksün sınırı yok; Prada’dan 185 dolarlık “bildiğimiz” ataş

İnternette fahiş fiyatlara satılan ürünler dalga malzemesi olmaktan kurtulamıyor. 481 TL‘ye satılan kürdanı hala unutmadık örneğin. Ancak beterin beteri de var tabii.

Lüksün sınırlarını ne kadar zorlayabileceğinizi düşündünüz mü? Mesela 185 dolara ataş alacak kadar zorlayabilir misiniz? Cevabınız evetse Prada’nın ürettiği ataş sizin için biçilmiş kaftan demektir. 185 dolara yapabileceğiniz onca şeyi bir kenara bırakıp, Prada marka ataşı almak için beklediğiniz o an geldi.

Öyle herhangi bir ataş da değil üstelik. Tabii 185 doların hakkı verilmeli, öyle değil mi? Som gümüşten gövdeye sahip olan bu ataşın üstünde Prada’nın ismi yazıyor. Tabii bu 185 dolarlık ataşın sıradan kağıtları tutan ataşınız gibi olduğunu sanılıyorsanız çok yanılıyorsunuz! Bu bir “para ataşı”. Yani 185 dolar ödeyip kalan paranızı bir arada tutması için Prada ataşınızı kullanabilirsiniz. Tabii çok ısrarcıysanız basılı belge ve dokümanlarınızı da bir arada tutabilir. 185 dolar verip hep göz önünde bulunsun istiyorsanız gömlek cebini öneririz.