reklamı kapat

POPÜLER

Efsane çizgi dizi Jetgiller televizyona uyarlanıyor

Jetgiller bir dönem ilgiyle takip edilen çizgi diziler arasında yer alıyordu. Gelecekte yaşayan bu ailenin maceraları şimdi de dizi olarak izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Orijinal ismi The Jetsons olan bu çizgi film Amerika’da 60’lı yıllarda ekrana gelmişti. Bizler ise bu sevimli hikayeyle 90’lı yıllarda tanıştık. Bu aile uçan arabalarıyla, döneme özgü sorunlarıyla kendini herkese sevdirmeyi başarmıştı. Aradan geçen yılların ardından Jetgiller ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Aslına bakarsanız Jetgiller’in ismini bir süre önce tekrar anmıştık. Bu dönemde Warner Bros‘un Jetgilleri animasyon film olarak sinemaya uyarlayacağı açıklanmıştı. Hatta yeni Jetgiller’in senaryosunu kaleme almak üzere Matt Lieberman ile anlaşıldığı dile getirilmişti. Görünen o ki planlarda bir değişiklik oldu. Warner Bros. animasyon film yerine televizyona yönelme kararı aldı.

Şu aşamada projeye dair çok fazla detay paylaşılmadı. Bildiğimiz tek şey Jetgiller dizisinin animasyon formatında olmayacağı, oyuncular eşliğinde çekileceği… Bunun yanı sıra hikayenin tıpkı orijinalindeki gibi günümüzden 100 sene sonra geçmesi bekleniyor. Jetgiller’de kimlerin rol alacağı ve bu projenin hangi kanalda ekrana geleceği ise henüz bilinmiyor.

Bir dönemin en fazla ilgi gören işleri arasında yer alan Jetgiller’in dizi versiyonuna dair detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.