reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P20 Porsche Design

Lüksün teknolojik hali “Huawei P20 Porsche Design” için en somut bilgi

Huawei‘nin her gün konuştuğumuz yeni akıllı telefonları P20, P20 Lite ve P20 Pro, uzun süredir Porsche Design isimli özel bir versiyonla gündeme geliyor. Kısa süre önce şirketin yaptığı bir paylaşım ise modeli kesinleştirmiş gibi duruyor.

Bildiğiniz gibi Porsche Design altında daha önce akıllı telefonlar hazırlayan Huawei, bu yıl da ortaklığı bozmuyor. Bu noktada karşımıza çıkartılması beklenen P20 Porsche Design ya da olası diğer adıyla P20 Pro Porsche Design, şirketin resmi paylaşımıyla kesinleşmiş durumda. Aşağıda görebileceğiniz bu paylaşıma açıkça “Porsche Design” ibaresini ekleyen firma, tarih olarak 27 Mart’ı işaret ediyor. Biliyorsunuz bu tarihte tüm P20 ailesi resmi olarak lanse ediliyor. Peki bu özel akıllı telefon hangi özellikler ile geliyor?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şimdiye kadar gelen bilgilere göre telefon ekrana entegre parmak izi sensörüne sahip olacak deniyor. Bu yeni teknolojiyi sadece Porsche versiyona özel bıraktığı görülen firma, ilk görsele göre kamera konusunda da bir değişiklik yapıyor. Buna göre modelin arkasındaki üçlü kamera P20 Pro gibi dikey değil yatay konumda bulunuyor. Bazı kaynaklarda ailenin geri kalanı gibi “çentiğe” sahip olmayacağı da söylenen model, ilk olarak Çin’de satışa çıkacak deniyor. Elbette çok yüksek bir fiyat etiketi bulunacak modelin, daha sonra global olarak da raflardaki yerini alacağı belirtiliyor. Telefonun sektörde bir ilke imza atarak 512 GB dahili depolamaya sahip olma ihtimali de bulunuyor.

Huawei P20 ailesi oldukça merak ediliyor

Roland Quandt‘a göre P20 679 euro, P20 Pro 899 euro, son olarak P20 Lite ise 369 euro Avrupa satış fiyatlarına sahip olacak. Kirin 970 işlemcileriyle performans konusunda çok iddialı olmayan modeller, özellikle kamera sistemleriyle öne çıkmaya çalışacak.

Huawei P20 Porsche Design

İlgili Video

Merakla beklenen aileden ilk reklam