reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P20 Porsche Design

En özelini isteyenlere hazırlanan Huawei P20 Porsche Design için yeni bilgiler

Huawei‘nin her gün konuştuğumuz yeni akıllı telefonları P20, P20 Lite ve P20 Pro, daha önce duyduğumuz üzere Porsche Design isimli özel bir versiyona sahip olacak. Gelen son bilgiler ise bu telefonun teknik çok daha iyi olabileceğini gösteriyor. İşte son detaylar;

Porsche Design altında daha önce akıllı telefonlar hazırlayan Huawei, bu yıl da ortaklığı bozmayacak gibi duruyor. Bu noktada karşımıza çıkartılması beklenen P20 Porsche Design, ilk olarak ekrana entegre parmak izi sensörüne sahip olacak deniyor. Biliyorsunuz diğer modellerin arkasında fiziksel bir parmak izi sensörü yer alıyor. Bu gözde teknolojiyi sadece Porsche versiyona özel bıraktığı görülen firma, ayrıca kamera konusunda da bir değişikli yapıyor. Yapılan sızıntılara göre bu modelin arkasındaki üçlü kamera dikey değil yatay konumda bulunuyor. Bazı kaynaklarda ailenin geri kalanı gibi “çentiğe” sahip olmayacağı da söylenen model, ilk olarak Çin’de satışa çıkacak deniyor. Elbette çok yüksek bir fiyat etiketi bulunacak model, daha sonra global olarak da raflardaki yerini alacak.

Huawei P20 Porsche Design
Huawei P20 Porsche Design
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei P20 ailesinin fiyatları şu şekilde geçiyor

Son dönemde sağlam sızıntılar yapan Roland Quandt‘a göre P20 679 euro, P20 Pro 899 euro, son olarak P20 Lite ise 369 euro Avrupa satış fiyatlarına sahip olacak. En üst seviyede oldukça rekabetçi bir fiyat belirleyen şirket, iddialı modelleriyle öne çıkmayı başarabilecek mi diye herkes oldukça merak ediyor.