reklamı kapat

POPÜLER

MacBook Pro’ya özel tasarlanan en işlevsel kılıf: LIFT [Video]

MacBook‘un sade ve şık tasarımına uygun bir kılıf ya da çanta bulamıyorsanız üzülmeyin. En az cihazın kendisi kadar sade, havalı ve aynı zamanda işlevsel kılıf LIFT aradığınız aksesuar olabilir.

Zenlet tarafından, retina ekranlı MacBook Pro’lar için geliştirilmiş olan LIFT hem koruyucu kılıf, hem bir stant hem de bir taşıma aracı. Alüminyum çerçevesiyle MacBook Pro’nun kenarlarını darbelerden koruyan LIFT, üstünde ve altında yer alan değiştirilebilir kılıfla da cihazın gövdesini koruyor. MacBook Pro’yu bir çanta gibi taşıyabileceğiniz LIFT’in kayan ve kilitlenen kenarları sayesinde cihazı kullanırken yüksekliğini ayarlayabiliyorsunuz. Kickstarter projesi olan LIFT aynı zamanda oldukça ince. 18 mm’lik MacBook Pro’ya (13 inç) takıldığında cihazın kalınlığı 22 mm’ye çıkıyor.

lift-macbook-pro-01
Siyah ve gümüş dış çerçeve seçenekleri sunan LIFT’in gövdeyi koruyan yarı saydam kılıfı da beyaz, siyah, pembe, yeşil ve mavi olmak üzere beş farklı renk seçeneğine sahip. Kickstarter‘da 50 bin doları hedefleyen LIFT, 119 dolardan başlayan fiyatlarla satışta. Kılıfın kullanıcılara Nisan 2017’de ulaştırılması bekleniyor.

VİDEO