reklamı kapat

POPÜLER

MacBook’un tüm eksiklerini ortadan kaldıran kılıf [Video]

Giderek daha fazla eksiğiyle dikkat çekmeye başlayan Macbook’u hem çizilmelere karşı korumak hem de bu eksikleri ortadan kaldırmak mümkün. Boost isimli yeni Macbook kılıfı birçok özelliği bir arada sunuyor.

Boost dışarıdan bakıldığında oldukça ince bir yapıya sahip sıradan bir Macbook kılıfı gibi görünüyor. Yoğun bir ekstra ağırlık yaratmayan kılıf bu dizüstü bilgisayarı çarpma ve çizilmelere karşı korumakla kalmıyor. Ack Lin tarafından tasarlanan ürün artık Macbook’ta yer almayan girişleri de geri getiriyor. Bir tane USB-C‘nin yanı sıra Micro SD, HDMI 2.0, Mini HDMI, USB 3.1 ve USB 2.0 girişleri yer alıyor. Üstelik kılıf Macbook için pil desteği de sağlıyor. Bünyesinde barındırdığı iki adet 3300 mAh kapasiteli pil, Macbook’un kullanım süresini yüzde 50 oranında artırıyor. Böylece hem devamlı adaptör taşıma hem de priz arama derdini ortadan kaldırmış oluyor. Boost kılıfını kullandığınızda Macbook’un ağırlığı 1.35 kg‘a yükseliyor. Yani ciddi bir ağırlık artışı yaşanmıyor. Böylece dizüstü bilgisayarınızı kılıfla taşımamak için bir bahane de oluşmamış oluyor.

Macbook kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmayı vadeden Boost için Kickstarter kampanyası başlatıldı. Bu ürüne sahip olabilmek için en az 129 dolar bağışta bulunmak gerekiyor. Ürünün detaylı fotoğraflarını haberimizin girişindeki galeride bulabilirsiniz.

VİDEO

İLGİLİ HABERLER