reklamı kapat

POPÜLER

Incase IconConnected Power Sleeve

Yeni dizüstü kılıfı ile elektriğe ihtiyacınız bitiyor

CES 2018‘de tanıtılan ürünler pil kapasiteleriyle bu alanda gelinen son noktayı gözler önüne seriyor. İşte bu yarışın içerisinde yer alan Incase, IconConnected Power Sleeve ile sanal dünyaya olan bağlantınızı oldukça artırıyor.

Incase firmasının Apple‘ın MacBook Pro modelleri için hazırladığı yeni kılıfı IconConnected Power Sleeve, farkını bünyesinde yer alan pil ile koyuyor. Oldukça ince olmasına rağmen 14,000 mAh’lık bir pili bulunan kılıf, gizli tasarlanan USB-C kablosuyla MacBook Pro’ların kullanım ömürlerini artırabiliyor. Aynı zamanda normal USB üzerinden diğer akıllı cihazlara da güç verebilen ürün, özellikle mobilde çok fazla zaman geçiren insanlara hitap ediyor. Uzun bir yolculukta dahi enerji ihtiyacınızı karşılayabilecek düzeyde olan ürün, oldukça da sade bir tasarıma sahip. Olumsuz bir detay olarak MacBook Pro‘yu içerisindeyken şarj edemediği söylenen ürün, yine de çalıştığınız süre boyunca sizi yarı olda bırakmıyor. Kılıf ek olarak aynı anda birden fazla cihaza güç verebiliyor.

Incase IconConnected Power Sleeve

Incase IconConnected Power Sleeve, her MacBook Pro kullanıcısına lazım

13 inç ve 15 inç MacBook Pro modellerine uyumlu olan cihazın 199 dolar yurt dışı satış fiyatı bulunuyor. Evet biraz pahalı olan ürün, genel olarak sürekli aktif olan profesyonellere hitap ediyor gibi duruyor. Ürünün satışına ise 2018’in üçüncü çeyreğinde başlanıyor.