reklamı kapat

POPÜLER

MacBook
MacBook

12 inçlik MacBook’a özel Apple imzalı deri kılıf

Apple, sessiz sedasız bir şekilde 12 inçlik MacBook için tasarladığı deri kılıfı satışa sundu. Klasik kahve ve gece mavisi olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle gelen Apple tasarımı kılıf, kaliteli Avrupa derisinden üretilmiş durumda. Yumuşak bir mikrofiber astara sahip olan kılıf, bu sayede MacBook’ları darbelere karşı koruyor.

12 inçlik MacBook ile uyumlu olan kılıf, hem bilgisayarı korumaya hem de bilgisayarı şarj etmeye imkan tanıyor. Şimdiye kadarki en ince ve en hafif Mac dizüstü bilgisayarı olan 12 inçlik MacBook, yedinci nesil yeni Intel Core m3, i5 ve i7 işlemcilerle yüzde 20’ye kadar daha hızlı performans sunuyor. Yüzde 50’ye kadar daha hızlı SSD depolama vadeden bilgisayar tam dolu pille 10 saate kadar kullanım imkanına sahip.

12 inçlik MacBook’a özel deri kılıf fiyatıyla dudak uçuklatıyor

Sahip olduğu işlemci, çalışırken yalnızca 5 watt güç kullanıyor. Böylelikle sistem daha az ısı ortaya çıkarıyor ve bilgisayarı soğutmak için fanlara gerek kalmıyor. 2304×1440 piksel çözünürlüklü 12 inçlik ekranı bünyesinde barındıran bilgisayarda geliştirilmiş kelebek tipi mekanizma sistemi kullanılıyor. 12 inçlik MacBook‘un Türkiye’deki başlangıç fiyatı ise 6.299 TL. Apple’ın yeni satışa sunduğu MacBook kılıfının fiyatı ise 699 TL.