reklamı kapat

POPÜLER

Captain Marvel 2

Marvel cephesinden Captain Marvel 2 için ilk ipucu

Captain Marvel hala vizyondayken ikinci filme dair beklenti oluşmaya başladı bile. Üstelik Marvel stüdyoları da Captain Marvel 2 için ilk ipucunu paylaştı.

Bildiğiniz gibi Captain Marvel sonunda izleyici karşısına çıktı. Bu sayede Marvel Sinematik Evreni’ne Skrull ve Kree’lerin dahil oluşuna şahit olduk. Onların savaşının sandığımızdan çok farklı olabileceğini öğrendik. Carol Danvers’ı kısa bir süre sonra Avengers Endgame filminde göreceğiz. Fakat onun solo maceralarının devam edeceğini tahmin etmek hiç de zor değil. Özellikle filmin açılış hafta sonunda elde ettiği kazancın ardından Captain Marvel 2 geliyor diyebiliriz. Marvel stüdyolarının başındaki Kevin Feige de ikinci filme dair ilk ipuçlarını şu sözlerle verdi:

“Tüm insanlar iyi veya kötü olmadığı gibi Skrull’lar içinde de farklı ahlak anlayışı olan bireyler mevcut. Skrull’ların yeteneğine sahip olmak da çok cazip. Bu yüzden yeni konsept üzerinde çalışmanın çok keyifli olacağını düşünüyorum. Ortaya neler çıkartabileceğimize bakacağız. Öte yandan filmin bonus sahnesinde gördüğümüz gibi Captain Marvel günümüzde artık bizlerle birlikte. Buna rağmen Captain Marvel ve Talos arasında yaşananlardan farklı bir hikaye çıkartılabilir.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kevin Feige’nin açıklamalarından anlıyoruz ki Skrull’ların tamamı iyi değil. Bu Captain Marvel 2 filminde kahramanımızın diğer Skrull’lar ile uğraşmak zorunda kalabileceği hatta belki Talos’la bile ayrı düşebilecekleri anlamına geliyor. Bakalım bu hikayeyi ne zaman seyredebileceğiz.

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı