reklamı kapat

POPÜLER

captain marvel

Marvel’dan Captain Marvel’ın kötüsüne büyük değişiklik

Avengers Endgame öncesi yapbozun son eksik parçasını tamamlayacak olan Captain Marvel filminin kötüsü beklediğimizden farklı bir şekilde karşımıza çıkacak.

Captain Marvel değişikliği

Kısaca Captain Marvel filmine dair bildiklerimizi hatırlayalım. MCU’nun yeni kahramanı Carol Danvers ile tanışacağız. Şekil değiştirme özelliğine sahip Skrulllar ilk kez izleyici karşısına çıkacak. Kahramanımız Skrullar ve onların liderliğini üstlenen Talos ile mücadele edecek. Ayrıca Nick Fury ile tanışıp Avengers fikrinin doğmasına vesile olacak. Bu sırada hafızasının yerine gelmesiyle birlikte aslında kim olduğunu hatırlayacak. Onun mücadele ettiği Skrull lideri ise Talos olacak. Fakat Marvel Talos cephesinde önemli bir değişikliğe imza attı. Normalde ırkının aksine şekil değiştirme özelliğinden mahrum olan Talos, MCU’da şekil değiştirebilecek. Bu durum filmin baş yapımcısı Jonathan Schwartz’ın açıklamasıyla ortaya çıktı.

“Ben Mendelsohn Captain Marvel filminde Skrullların lideri Talos’a hayat veriyor. Olaylar süresince onun arada şekil değiştirdiğini ve insan formuna büründüğünü görüyoruz. Onu Skrull olarak görmek ve Ben’in oyunculuğuna şahit olmak için filmi izlemeye değer.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Buradan anlıyoruz ki Talos’un movitasyonu çizgi romanlarda alıştığımızdan farklı olabilir. Karakterin şekil değiştirebiliyor olması bile büyük bir değişiklik. Bakalım bu değişikliğin hikaye içindeki amacı ne olacak?

İlginizi çekebilir

Filmin yeni fragmanı