reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Maserati elektrikli bisiklet

Maserati katlanabilir elektrikli bisiklet için 990 TL’lik indirim fırsatı

Maserati elektrikli bisiklet modeli için indirim fırsatı yapıldı. Elektrikli bisikletin fiyatı 16.499 TL‘den 15.509 TL‘ye düştü.

Advertisement

Bisiklet katlanabilir bir tasarıma sahip olduğu için otomobil bagajlarına rahatlıkla sığabiliyor. Piyasada satılan diğer elektrikli bisikletlerde olduğu gibi bu model de saatte 25 kilometre hıza ulaşabiliyor. Yaklaşık 4 saatte şarj edilebilen bisiklet 40 kilometre menzil sunuyor. Pek tabii bu menzil değeri yol koşullarına ve hız değerine göre değişiklik gösteriyor. 250 watt gücünde bir motorun kullanıldığı bisikletteki batarya kolay bir şekilde çıkarılabiliyor. Bu sayede batarya evlerde de şarj edilebiliyor. 124 kilogram ağırlığındaki sürücüleri taşıyabilen bisiklette LCD gösterge bulunuyor. Bu gösterge sayesinde kullanıcılar bisikletle ilgili bilgilere ulaşabiliyor. Ön tarafında LED farın yer aldığı bisiklet bu sayede düşük ışık koşullarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Bisiklet Shimano marka 7 vites sistemiyle geliyor. Bisikletin kurulumu teknik servis tarafından ücretsiz olarak yapılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Maserati elektrikli bisiklet sunduğu özelliklerle dikkat çekiyor

Su geçirmez kabloyla gelen bisiklette 20 inç çapında jantlar yer alıyor.  Kenda imzalı lastiklerle gelen bisikletin ağırlığı ise 34 kilogram. Maserati katlanabilir elektrikli bisiklet modeli için yapılan 990 TL‘lik indirim cazip görünüyor. Bugünlerde bir elektrikli bisiklet sahibi olmayı düşünüyorsanız bu kampanyaya göz atabilirsiniz.

Maserati

İlginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display