reklamı kapat

POPÜLER

Maserati MC-ES852-G
Maserati MC-ES852-G
Maserati MC-ES852-G

Maserati MC-ES852-G için 1.164 TL’lik indirim fırsatı

Maserati MC-ES852-G elektrikli scooter modeli için bir indirim frsatı yapıldı. Piyasada 14.104 TL‘ye satılan scooter bir satış kanalının gerçekleştirdiği kampanyada fiyatı 12.940 TL‘ye düştü.

350 watt gücünde bir motoru bünyesinde barındıran scooter 25 kilometrelik bir menzil sunuyor. Elektrikli scooter’ın sunduğu bu menzil yol ve hız koşullarına göre değişiklik gösteriyor. Scooter son hızda kullanıldığında menzil değeri de düşüyor. 12,5 kilogram ağırlığındaki model saatte 25 kilometre hıza kadar çıkabiliyor. 120 kilogram taşıma kapasitesi sunan araç piyasadaki diğer scooter modellerinde olduğu gibi katlanabilir bir tasarıma sahip. Bu sayede taşıma kolaylığı sunan scooter’ın ön ve arka tarafında LED aydınlatma da mevcut. Mobil cihazlarda karşılaştığımız IPX4 sertifikası Maserati imzalı bu modelde de yer alıyor. IPX4 sayesinde su sıçramalarına karşı koruma sağlayan modelde kendinden amartisörlü dolgu lastik bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Maserati MC-ES852-G, LCD ekran üzerinden kolayca kontrol ediliyor.

Scooter’da bununla birlikte gösterge ekranı da mevcut. Bu ekran üzerinden kullanıcılar hız, menzil ve pil durumuyla ilgili bilgileri görüntüleyebiliyor. Kullanıcılar ekranı kullanarak aydınlatma sistemini de açabiliyor veya kapatabiliyor. 15 derece tırmanma açısı sunan scooter’da elektrikli fren ve ayak freni de yer alıyor. Önümüzdeki günlerde farklı kampanya haberlerini de sizlere aktarmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.
Maserati

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın