reklamı kapat

POPÜLER

The Last of Us

Merakla beklenen The Last of Us dizisi bu yıl gelmeyecek

PlayStation oyun dünyasının en önemli ve popüler yapımları arasında yer alan The Last of Us için çekilen dizi yeni yıla kaldı.

The Last of Us dizisi bizim gündemimize en son Naughty Dog firmasından Neil Druckman tarafından paylaşılan yukarıda gördüğünüz ilk fotoğraf ile gelmişti. Bu fotoğrafta, Pedro Pascal tarafından canlandırılan Joel ve Bella Ramsey tarafından canlandırılan Ellie arkaları dönük olarak karşımıza çıkmıştı. Bu konuda oyundaki karakter görünüşüne paralel bir yol izlendiği aktarılan HBO imzalı dizi, elbette The Last of Us fanları tarafından çok ama çok merak ediliyor. Daha önce 2022’de geleceği iddia edilen önemli yapım, yapılan resmi paylaşıma göre 2023’ün başında ekranlara gelecek.

Popüler HBO yapımı Chernobyl’in arkasında olan Craig Mazin tarafından götürülen proje için halen bir fragman ise gelmiş değil ve dizi için çekim çalışmaları aktif olarak devam ettiriliyor. Neil Druckmann’ın çok aktif şekilde içerisinde yer aldığı proje, oyun dünyasının son yıllarda gördüğü en büyük televizyon işleri arasında başı çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dizinin arkasında HBO firmasının yer alıyor olması, kalite konusunda beklentiyi yükseltiyor. HBO’nun işleri bildiğiniz üzere genel olarak oldukça iyi oluyor. Ancak yine de yapıma temkinli yaklaşanlar yok değil. Çünkü televizyon ve dizisi dünyasında oyun odaklı yapımlar genel olarak iyi çıkmıyor. Bunun maalesef gerçekten onlarca farklı örneği bulunuyor. Elbette her oyun uyarlaması kötü değil. Örneğin Netflix’in The Witcher merkezli dizisi beğeni topluyor.

The Last of Us yanında bunlar da ilginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display