reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A52

Mayıs ayında Türkiye’de Android 11 alacak Samsung cihazlar

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, mayıs ayında birçok farklı telefon ve tablet modeline Android 11 verecek. İşte listede yer alan modeller;

Samsung Türkiye tarafından hazırlanan listeye göre mayıs ayında Android 11 alacak telefon ve tablet modelleri tam olarak şöyle:

“Galaxy A21s, Galaxy A31, Galaxy M11, Galaxy A12, Galaxy A02s, Galaxy A01 Core, Galaxy A01, Galaxy A11, Galaxy A30, Galaxy Tab Active 3 ve Galaxy Tab A7”

Bu cihazlar özelinde şunu mutlaka belirtelim. Modeller için Samsung Türkiye’nin mayıs listesi yüzde 100 kesin değil. Bazı sorunlar nedeniyle listede kayma olabiliyor.

Yani yukarıda bazı modeller mayıs değil de haziran ayında Android 11’e geçebilir. Bu konuda biraz sabırlı olmak gerekiyor. Ancak listeye giren her cihaz mutlaka güncellemeyi alıyor.

Ek olarak listenin sürekli olarak güncellendiğini de lütfen unutmayın. Yani listeye bir anda sizin telefonunuz da dahil olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Türkiye henüz haziran listesini vermiyor

Bunun da yakında belli olması bekleniyor. Firma son dönemde güncelleme konusunda kullanıcılar memnun ediyor.

Ana Android güncellemeleri yanında Samsung’un yeni telefonları ile sunduğu bazı kilit özellikleri eski cihazlarına getiriyor olması da sevindiriyor.

One UI arayüzü genel olarak beğeni toplayan Samsung, Türkiye özelinde yaptığı güncelleme bilgilendirmesiyle de takdiri hak ediyor.

Güncelmiyiz.com” internet sitesiyle uzun zamandır güncelleme konusunda bilgilendirme yapan şirket, bu konuda umuyoruz rakiplere de bir an önce örnek olur.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın