reklamı kapat

POPÜLER

Huawei FreeBuds 4i

Huawei Watch3, Watch 3 Pro ve fazlası için tarih belli oldu

ABD ambargosu altındaki teknoloji devi Huawei, çok yakında birden fazla ürün üzerindeki resmi perdeyi kaldıracak. İşte tarihler;

Yapılan sızıntıya göre Huawei, 19 Mayıs tarihinde çocuklara özel yeni bir akıllı saat ve gelişmiş bir akıllı tartı tanıtacak.

Firmadan 2 Haziran tarihinde MatePad Pro2 tablet modeli gelecek. Bu ürün yüzde 99 ihtimalle Android yerine HarmonyOS işletim sistemi üzerine kurulacak.

2 Haziran tarihinde ayrıca çok merak edilen Watch3 ve Watch 3 Pro akıllı saat modelleri gelecek. Bu modeller uzun zamandır bekleniyor ve çok gelişmiş özellikler ile yolda bulunuyor.

Firmanın 19 Haziran tarihinde ise yeni bir MateBook dizüstü daha tanıtacağı aktarılıyor. Ancak onun için şimdilik pek bir detay gündemde yer almıyor.

Firmadan temmuz ayında henüz kesin olmasa da Huawei P50 serisinin gelmesi bekleniyor. Yeni aile yüzde 99 ihtimalle HarmonyOS işletim sistemi kullanıyor ve şimdilik üç farklı modelden oluşuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei, başka konularda da çalışma yapıyor

5G konusunda dünyanın bir numaralı ismi olan firma, 6G konusunda da büyük adımlar atıyor. En son duyduğumuz kadarıyla firma 6G testleri için uydu göndermeye hazırlanıyor.

ABD ambargosundan özellikle telefon tarafında büyük darbe alan şirket, yine de dev bir isim olarak özellikle Çin merkezli olarak büyük paralar kazanıyor.

Geçtiğimiz aylarda Honor’u satan / satmak zorunda kalan firma, yeni ürünleriyle merak uyandırıyor ve bu yeni ürünlerin birçoğunun Türkiye pazarına gelmesi de bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın