reklamı kapat

POPÜLER

Meizu Watch

Meizu Watch akıllı saat modeli için resmi tarih verildi

Akıllı telefon tarafının önemli isimlerinden Meizu, bir akıllı saat geliştiriyor ve Meizu Watch isimli bu model ay sonunda geliyor.

Kısa süre önce resmi bir internet sitesinde ortaya çıkan Meizu Watch, Apple Watch benzeri kare gövde tasarımını benimsiyor ve kavisli kenarlara sahip.

İşte bu model resmi olarak 31 Mayıs tarihinde lanse ediliyor. Firma saatini haziran ayına bırakmıyor.

Bildiğimiz kadarıyla Flyme işletim sistemine sahip olacak akıllı saat, nabız sensörünü arkasında taşıyor ve eSIM desteğiyle yolda bulunuyor. Yan tarafında fiziksel bir buton yer alan akıllı saat, her kalemde aktivite takibi yapabiliyor.

Meizu Watch’ın müzik çalabileceği ve kandaki oksijen oranına bakabileceği de daha önce ortaya çıkan kilit bilgiler / detaylar arasında yer alıyor.

Kare olmasıyla birçok kişinin almak istemeyeceği akıllı saat modelinin fiyatı hakkında henüz bir bilgi verilmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Meizu Watch dikkat çekerken, firmadan en son Meizu 18 ve Meizu 18 Pro gelmişti

Tüm detaylarına burada ulaşabileceğiniz telefonların global satışları da başlamıştı. AliExpress üzerinden başlayan global satışta normal model için başlangıç 819 dolar seviyesindeydi. 18 Pro içinse en az 939 dolar verilmesi gerekiyordu.

18’in en üst versiyonu 899 dolar, 18 Pro’nun en üst versiyonu içinse tam 1.099 dolar seviyesinde yer alıyordu. Bu açıdan telefonlar pek ses getirmedi. Firma yeni modelleri için fiyatı oldukça fazla tuttu.

Daha önce de söylediğimiz gibi Meizu 18 ve Meizu 18 Pro, henüz resmi olarak Türkiye pazarına getirilmedi.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy S ailesi için geçmişe dönüş videosu