reklamı kapat

POPÜLER

Meizu Watch

Meizu 18 ve 18 Pro ile beraber Meizu Watch da geliyor

Yeni amiral gemisi işlemcisi Snapdragon 888’e sahip ilk Meizu modelleri Meizu 18 ve 18 Pro yalnız gelmiyor. Çünkü Meizu Watch da yolda.

Apple, Samsung, OPPO, Xiaomi ve Huawei gibi akıllı saat üreten firmalar arasına Meizu da dahil oluyor. Ortaya çıktığı kadarıyla OnePlus gibi Meizu da bir akıllı saat geliştirdi ve Meizu Watch isimi verilen model Meizu 18 ile 18 Pro’yla beraber lanse edilecek gibi görünüyor. Kare bir tasarımı benimsediği görülen ve direkt olarak Apple Watch’ı akıllara getiren akıllı saat, bu açıdan birçok kişinin hoşuna gitmeyecek gibi görünüyor. Çünkü çoğu kişi halen yuvarlak tasarımları seviyor. Detayları henüz belli olmayan ürün, şimdilik iki farklı renkte karşımıza çıkıyor.

Meizu Watch akıllı saatten daha çok merak edilen Meizu 18 serisi için son çıkanlar şöyle

Geçtiğimiz günlerde Snapdragon 888 üzerine kuruldukları ortaya çıkan Meizu 18 ve 18 Pro, son bilgilere göreyse kutularında şarj cihazı olmadan gelecek. Bu konuda Apple, Samsung ve Xiaomi’nin izinden gidecek gibi görünen Türkiye’de resmi olarak yer alan isimlerden Meizu, bu hamlesiyle tepki çekecek izlenimi oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu arada modeller için başka bilgiler de var. Eğer doğruysa Meizu 18’de 4.000 mAh, 18 Pro’da ise 4.500 mAh pil kullanılıyor. Telefonların tasarımları ise halen ortaya çıkmış değil. Ancak bu sızıntının da çok yakında yapılması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

OnePlus’ın arkası renk değiştirebilen modeli