reklamı kapat

POPÜLER

Meizu 18 Pro

Türkiye beklentili Meizu 18 ve 18 Pro için yeni detaylar paylaşıldı

Meizu 18 ve 18 Pro için dün resmi görseller firma tarafından paylaşıldı. Şirket bugün ise modeller hakkında yeni teknik detaylar verdi.

Meizu 18 Pro, pazara Snapdragon 888 ile, normal 18 ise Snapdragon 870 işlemci ile gelecek merak edilen telefonlar. Resmi olarak 3 Mart tarihinde tanıtılacak telefonlardan Meizu 18’de 6,2 inç 120 Hz AMOLED ekran yer alıyor. Kaynaklar 18 Pro’da da 6,2 inç 120 Hz AMOLED ekran var açıklamasını yapıyor ancak yukarıdaki görsel buna işaret etmiyor. 18 Pro’da daha büyük bir ekran var gibi görünüyor ve telefonun bu ekranda 2K çözünürlük sunacağı resmi olarak paylaşılan detaylar arasında yer alıyor. Ortak olarak kutularından Android 11 işletim sistemiyle çıkacak Meizu’nun yeni telefon serisi, Meizu Türkiye’de yer aldığından buraya da gelebilirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Meizu 18 ve 18 Pro modelleri dikkat çekmeyi başardı

Teknik olarak daha ömce sızan diğer bilgilere bakarsak telefonlardan Meizu 18’de 4.000 mAh, 18 Pro’da ise 4.500 mAh pil kullanılıyor. Ayrıca telefonlar kutularında şarj cihazı olmadan yolda bulunuyor. Bu konuda Apple, Samsung ve Xiaomi’nin izinden gidecek gibi görünen Türkiye’de resmi olarak yer alan isimlerden Meizu, bu hamlesiyle şimdiden tepki çekecek izlenimi oluşturuyor. Meizu 18 ailesi için halen çok fazla teknik detay ya da fiyat gibi bilgiler ortaya çıkmış değil.

İlginizi Çekebilir

OnePlus’ın arkası renk değiştirebilen modeli