reklamı kapat

POPÜLER

Meizu Watch

Meizu Watch akıllı saat modeli ortaya çıktı; işte ilk detaylar

Türkiye pazarında olmasına rağmen aktif olmayan isimlerden Meizu, bir akıllı saat modeli de geliştiriyor. İşte karşınızda Meizu Watch.

Resmi bir internet sitesinde ortaya çıkan Meizu Watch, Apple Watch benzeri kare gövde tasarımını benimsiyor ve kavisli kenarlara sahip.

Flyme işletim sistemine sahip olacak model, nabız sensörünü arkasında taşıyor ve eSIM desteğiyle yolda bulunuyor. Yan tarafında fiziksel bir buton yer alan akıllı saat, her kalemde aktivite takibi yapabiliyor.

Meizu Watch’ın müzik çalabileceği ve kandaki oksijen oranına bakabileceği de gündem olan bilgiler arasında yer alıyor.

Kare olmasıyla birçok kişinin almak istemeyeceği akıllı saatin, çok yakında lanse edileceği aktarılıyor. Henüz Meizu Watch modelinin fiyatı hakkında bir bilgi verilmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Meizu Watch dikkat çekerken, firmadan en son Meizu 18 ve Meizu 18 Pro gelmişti

Tüm detaylarına burada ulaşabileceğiniz telefonların global satışları da başlamıştı. AliExpress üzerinden başlayan global satışta normal model için başlangıç 819 dolar seviyesindeydi. 18 Pro içinse en az 939 dolar verilmesi gerekiyordu.

18’in en üst versiyonu 899 dolar, 18 Pro’nun en üst versiyonu içinse tam 1.099 dolar seviyesinde yer alıyordu. Bu açıdan telefonlar pek ses getirmedi. Firma yeni modelleri için fiyatı oldukça fazla tuttu.

Meizu 18 ve Meizu 18 Pro, henüz resmi olarak Türkiye pazarına getirilmedi.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy S ailesi için geçmişe dönüş videosu