reklamı kapat

POPÜLER

AirPods 3
AirPods 3

Merakla beklenen AirPods 3’ün görselleri sızdı

Merakla beklenen AirPods 3 modeline ait olduğu söylenen görseller internete düştü. 52audio isimli internet sayfasının paylaştığı haberde kulaklığın tasarımını görüyoruz.

Advertisement

Daha önce ortaya çıkan iddialarda olduğu gibi kulaklık tasarımıyla AirPods Pro’yu andırıyor. AirPods Pro’dan daha ufak bir boyuta sahip olduğu görülen yeni modelde silikon uçlar göze çarpıyor. Kulak içi bir tasarıma sahip olan AirPods 3 modelinde şarj kutusunun da ufaltıldığını görüyoruz. AirPods Pro ile aynı ses kalitesine sahip olacağı iddia edilen yeni modelde aktif gürültü engelleme ve şeffaflık özelliğinin olması beklenmiyor. Kulaklıkta uzamsal ses desteğinin de olacağı konuşuluyor. Dinamik kafa izleme özelliği ile uzamsal ses, sinema veya video izlerken sesin kullanıcıları çevreleyerek her yönden geldiği hissini uyandırıyor, sinema salonlarındakine benzer bir ses deneyim yaşatıyor.
Basıncı eşitlemeye yardımcı olan havalandırma delikleri sayesinde kulaklığın konforlu bir müzik deneyimi sunacağı söyleniyor. Kulaklıkta pil performansının nasıl olacağı ise henüz bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods 3 ne zaman satışa sunulacak?

LOG ekibi olarak biz de yeni modeli merakla bekliyoruz. Yeni nesil AirPods’un önümüzdeki ay lanse edileceği iddia ediliyor. Kulaklığın yurt dışındaki satış fiyatının 150 dolar olacağı konuşuluyor. Kulaklığın Türkiye’de 2.000 TL’den satışa sunulması muhtemel. Kulaklıkla ilgili tüm detayları önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşanız.

İlginizi Çekebilir

Dikkat çeken konsol Xbox Series S ile tanışın