reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 11

Merakla beklenen iPhone 11 hakkında dikkat çekici iddialar

iPhone 11 hakkında yeni detaylar gün ışığına çıktı. Steve Hemmerstoffer’ın aktardığı bilgiye göre iPhone 11’in kamera dizilimi farklı olacak. Hemmerstoffer, iPhone 11’in arka kamerasının orta tarafta olacağını söylüyor.

Daha ince ekran çerçevelerine sahip olmasını beklediğimiz iPhone 11’de dört farklı renk seçeneğinin olacağı ifade ediliyor. iPhone 11’de bununla birlikte 4.000 mAh kapasiteli pil yer alacağı da konuşuluyor. IP68 sertifikasıyla suya ve toza karşı da dayanıklı olan telefonda Lightning yerine USB-C bağlantısının kullanılacağı söyleniyor.  Wi-Fi 6 bağlantı teknolojisiyle hızlı bir Wi-Fi performansı sergilemesi beklenen telefonda 5G teknolojisinin ise yer alması beklenmiyor.

Geçen hafta yayımlanan habere göre 2019 iPhone ailesi 2018’de de olduğu gibi üç farklı modelden oluşuyor. Bunların sırasıyla 6,5 inç OLED ekranlı iPhone XI Max, 5,8 inç OLED ekranlı iPhone XI ve 6,1 inç OLED ekranlı iPhone XR (2019) olduğu söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 11 ve diğer modeller ne zaman tanıtılacak?

Daha önceki modellerde olduğu gibi yeni iPhone modellerinin de bu yılın eylül ayında tanıtılması bekleniyor. Ekim ayında veya en geç kasım ayında Türkiye’de de satışa sunulmasını beklediğimiz telefonların yüksek fiyattan satışa sunulacağı belirtiliyor.

İlginizi çekebilir

iPhone XI modelini iPhone SE tasarımıyla karşımıza getiren konsept