reklamı kapat

POPÜLER

iPhone

Tasarımıyla hayranlık uyandıran 2020 iPhone konsepti

Henüz iPhone XI ailesi tanıtılmamışken tasarımcılar 2020 yılında piyasaya sunulacak iPhone modelleriyle ilgili ortaya fikirler atmaya başladı.

Ünlü konsept tasarımcı Benjamin Geskin, 2020 yılında satışa sunulması planlanan modelin taslak tasarımını paylaştı. Paylaşılan fotoğraflara bakıldığında telefon çentiksiz bir ekrana sahip. Modelin çentiksiz tasarımıyla etkileyici bir görünüme sahip olduğunu söyleyelim. A14 işlemcisinden güç almasını beklediğimiz telefonun sunacağı performansla sınırları zorlayacağı belirtiliyor. Kamera konusunda da özellikle düşük ışık performansında iyileştirme beklediğimiz yeni iPhone’un 2020 yılının eylül ayında tanıtılması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2019 yılında satışa sunulacak yeni iPhone’lar ne gibi özelliklere destek verecek?

Daha ince ekran çerçevelerine sahip olmasını beklediğimiz iPhone 11’de dört farklı renk seçeneğinin olacağı ifade ediliyor. iPhone 11’de bununla birlikte 4.000 mAh kapasiteli pil yer alacağı da konuşuluyor. IP68 sertifikasıyla suya ve toza karşı da dayanıklı olan telefonda Lightning yerine USB-C bağlantısının kullanılacağı söyleniyor. Wi-Fi 6 bağlantı teknolojisiyle hızlı bir Wi-Fi performansı sergilemesi beklenen telefonda 5G teknolojisinin ise yer alması beklenmiyor. Yeni iPhone’ların bu yılın eylül ayında tanıtılması bekleniyor. Yeni iPhone’ların satış fiyatları henüz belli olmasa da daha önceki modellerde olduğu gibi yüksek fiyattan satışa sunulacağını şimdiden söyleyebiliriz.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi katlanabilir akıllı telefon modeli