reklamı kapat

POPÜLER

Meraklılarına ilham olabilir; 2018 Dacia Duster’a palet modifikasyonu [Video]

Anavatanında düzenlenen özel bir etkinlik kapsamında karşımıza çıkan 2018 Dacia Duster’a palet modifikasyonu, en çok ilgi görenler arasında üst sıralarda yer aldı.

Arazi deneyimi ve uygun fiyat başlıklarını bir araya getirdiğimizde karşımıza çıkan ilk seçeneklerden birisi olan 2018 Dacia Duster, yeni jenerasyonuyla da meraklılarını memnun etmeye iddiasını sürdürüyor. Kendisiyle ilgili yaptığımız her haberde Türkiye pazarı için önemi ve satış rakamlarındaki başarısından bahsettiğimiz model, geliştiricilerin de gözüne kestirdiği parçalar arasında. Hemen her arazi odaklı modellere yapılan lastik ve gövde eklentilerini üst sıralara alabileceğimiz modifikasyonlara maruz kalan Duster, bu kez daha çok üstü sınıflarda gördüğümüz bir değişimle karşımızda. Kar ve kum gibi zorlu şartlarda kurtarma veya şov amaçlı yapılan paletle bizleri karşılayan model meraklılarının ilgisini fazlasıyla çekecek.

Katılımcılar ilgi gösterdi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Romanya’nın başkenti Bükreş‘te gerçekleştirilen Black Sea Defense & Aerospace etkinliğinde karşımıza çıkan paletli Dacia Duster örneği, diğer projelerin arasından kolayca sıyrılmayı başarıyor. Organizasyona katılanların da büyük ilgi gösterdiği söylenen projeyi ACF Track isimli yerel bir şirketin yaptığı da karşımıza çıkan detaylar arasında. 11.000 euro gibi bir fiyat etiketiyle Duster sahiplerine sunulduğu görülen bu geliştirme, fabrika çıkış versiyonun seviyesine oranla oldukça yüksek. Türkiye’de 1,2 litre, 1,5 litre ve 1,6 litre olmak üzere üç farklı motor seçeneğiyle satışta olan 2018 Dacia Duster ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Video