reklamı kapat

POPÜLER

Microsoft Office

Microsoft Office uygulaması çıktı; Word, Excel ve PowerPoint birleşti [İndir]

Yazılım devi Microsoft, kısa süre önce Word, Excel ve PowerPoint servislerini bir araya getiren yeni Office uygulamasını indirmeye sundu.

Biliyorsunuz Word, Excel ve PowerPoint için hali hazırda ayrı ayrı özel uygulamalar sunuluyordu. Microsoft, geçtiğimiz yılın sonunda önemli bir adım atarak tüm bu servisleri Office isimli tek bir uygulamada bir araya getireceğini duyurmuştu. İşte bu Android ve iOS için geliştirilen uygulama, bugün itibariyle Android tarafında indirmeye sunuldu. Çok yakında iOS için de çıkacak denilen uygulama, gayet güzel görünüyor. Tek bir uygulama içinde tüm Word, Excel ve PowerPoint dosyaları açılabiliyor. Her dosya tipine özel bir arayüz hazırlayan Microsoft, geleceği için gerçekten önemli ve güzel bir adım atıyor. Kullanıcıların hayatını çok daha kolay hale getiren uygulama için firmanın yaptığı açıklama ise şu şekilde karşımıza çıkıyor:

“Bilip güvendiğiniz Word, Excel ve PowerPoint uygulamalarını birleştiren Office uygulaması, cep telefonunun benzersiz gücünden faydalanan yeni özelliklerle hareket halinde daha basit ama daha güçlü bir Office deneyimi sunar. Kişisel nedenlerle veya iş için kullanmanız fark etmeksizin Office uygulaması, mobil cihazda işlerinizi halletmek için tercih edeceğiniz uygulama olmak üzere tasarlanmıştır.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Microsoft Office uygulaması şimdilik sadece telefonlar için

Bunun daha önce böyle kalmayacağı açıklanmıştı. İlerleyen dönemde Android tabletler ve iPad’lere de gelecek denilen uygulama, henüz tam olarak olgunlaşmış durumda da değil. Yani biraz daha zamana ihtiyaç duyan bu yeni nesil birleştirici Office uygulamasına buradan ya da direkt olarak aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Güncelleme: Uygulama iOS platformu için de indirmeye sunuldu. Sürüme aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Canlı yayın yapmak isteyenlere özel yeni kamera