reklamı kapat

POPÜLER

vainglory

MOBA çılgınlığı tabletlere sıçrıyor [Video]

MOBA‘lar hızla yayılmaya ve düzenli olarak çoğalmaya devam ederken Riot Games ve Rocksteady‘nin deneyimli çalışanları bu çılgınlığı mobil hale getirmenin iyi bir fikir olduğunu düşünmüş olacak ki tabletinizden oynayabileceğiniz özel bir MOBA için hazırlıkları başlatmış.

vainglory
Riot Games, Rocksteady ve Playfish‘in eski çalışanları Super Evil Megacorp isimli yeni bir geliştirici şirket kurarak güçlerini birleştirip MOBA dünyasına adım atmaya karar vermiş. Oyunlarından oldukça emin olan ekip, oyuncuların bilgisayardan tabletlere geçişini anlamlı kılacak bir oyun yaptıklarını iddia ediyor. Vainglory isimli bu MOBA şu an erken erişim aşamasında geliştirilmeye devam ediliyor ancak geliştiriciler küçük bir fragman yayınlayarak oyunun aşağı yukarı nasıl olacağı ile ilgili ipuçlarını verdi.

League of Legends‘ı oldukça anımsatan oyunun çıkış tarihi belli değil ancak ekip çok yakında daha detaylı bilgiler vereceğini söyledi. iOS için üretilen oyunu yakın zamanda App Store’da görebileceğiz. Oyunun Android tabletlere gelip gelmeyeceği ise şimdilik gizemini koruyor.

VİDEO

YORUMLAR