reklamı kapat

POPÜLER

LG CeilingFan

Mobil cihazlarla kontrol edilebilen tavan vantilatörü: LG CeilingFan

LG, yeni yüksek kaliteli çift kanatlı tavan vantilatörü LG CeilingFan’ı duyurdu. LG CeilingFan, güçlü motor teknolojisiyle geniş alanlarda doğal hava akışı sağlıyor.

Mobil cihazlarla kontrol edilebilen cihaz önümüzdeki ay Türkiye’de satışa sunulacak. LG’nin yeni tavan vantilatörü, aerodinamik DualWing teknolojisi sayesinde düşük türbülans ile mekandaki tüm ölü noktalara ulaşarak çok daha geniş ve dengeli rüzgar esintisi sağlıyor. Bükülmeye ve paslanmaya karşı dayanıklılığıyla dikkat çeken cihaz bu sayede uzun kullanım imkanı sunuyor.

LG CeilingFan, serin havayı iç mekanlara getirirken en düşük modda 26 desibel, en yüksek hızda 49 desibel ile kullanıcıları rahatsız etmeden sessizce çalışıyor. LG patentli kanat tasarımının kambur balina yüzgecinden ilham alınarak tasarlandığı belirtiliyor. Bu özel kanatlar hava kapsama alanını yüzde 109 genişleterek tüm kör noktalara hava akışının ulaşmasını sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG CeilingFan Türkiye fiyatı açıklandı mı?

Wi-Fi özelliğine sahip olan vantilatör, mobil cihaz uygulaması ile tek bir dokunuşla her an her yerden kontrol edilebiliyor. Uyku modunda da çalıştırılabilen CeilingFan düşük enerji tüketimi ile de kullanıcılar için tasarruflu konfor sağlıyor. Vantilatör ev haricinde ofis gibi tüm iç mekanlara da hitap ediyor. Vantilatörün Türkiye’deki satış fiyatı ise henüz açıklanmadı. Vantilatörün Türkiye fiyatı açıklandığında sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir

DJI’ın çok özel profesyonel drone modeli