reklamı kapat

POPÜLER

Razer Kishi Ultra

Mobil oyun tutkunlarına özel Razer Kishi Ultra tanıtıldı

Mobil oyun tutkunlarına özel Razer Kishi Ultra tanıtıldı. Ürün ufak boyutlu tabletler de uyumlu olarak görev yapabiliyor.

Razer Kishi Ultra, mobil oyun odaklı hazırlanmış bir kontrolcü ve ortasında belirli Android telefonları, iPhone’ları, iPad mini’yi ve 8-inç Android tabletleri taşıyabiliyor. Bağlanan cihazlar ile beraber temelde bir el konsolu halini alan ürün, çok sayıda fiziksel tuş ile üç farklı çok yönlü kontrol butonuyla geliyor. İstenirse tek olarak Bluetooth üzerinden bağlandığı PC’lerde oyun oynamak için de kullanılabilen kontrolcü, 150 dolarlık bir yurt dışı fiyatına sahip. Tetiklerin de eksik edilmediği üründe, 3,5mm kulaklık girişi yer alıyor ve istenirse USB-C üzerinden de bağlantı kurabiliyor. Kablolu kullanımda hem gecikme ortadan kalkıyor hem de oyun sırasında cihaz şarj edilebiliyor. RGB ışıkların da kullanıldığı Kishi Ultra, çok esnek bir çözüm olarak dikkat çekmeyi başarmış durumda

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Razer’dan sabah saatlerinde de RGB sevenlere özel yeni bir mouse pad gelmişti. Kaçıranlar için firmanın en yeni çözümlerinden birisi Firefly V2 Pro modeli oldu. Yurt dışında 100 dolardan satışa sunulan yani ucuz bir seçenek olmayan Firefly V2 Pro, farkını RGB ışıklarıyla (15 farklı Chrome RGB aydınlatma) koyuyor.

Bu temelde USB-C portu üstünden güç bağlantısı gerektiren sert yapılı ürün, şirkete göre dünyanın ilk LED arkadan aydınlatmalı mouse pad’i, 16.8 milyon renk temelinde geniş bir özelleştirme sunuyor ve siyah ile beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip.

Üstünde kablosuz farelerin alıcısını takmak adına bir USB portu da yer alan Firefly V2 Pro, optik sensörler için tasarlanan özel kaplamasıyla farelerin üstünde pürüzsüzce hareket etmesini sağlıyor, alt kısımdaki kaplama ise direkt olarak kaymayı önlüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Razer Kishi Ultra yanında bu da ilginizi çekebilir: Hyundai’den otomatik çalışan şarj robotu

İLGİLİ HABERLER