reklamı kapat

POPÜLER

Modeller değil atıştırmalıklar güzel; otomobil bayisinin müdavimi ördek ailesi [Video]

30 Mayıs 2019

Amerika’da yer alan bir otomobil bayisi, kampanya ve diğer gelişmelerinden çok şu sıralar sahip olduğu ördek ailesiyle gündemde.

Yeni bir modeli görüp deneyimleme fırsatına eriştiğimiz bayilerde bazı beklentileri de beraberimizde götürebiliriz. Örneğin detaylı bilgi almak için masaya oturduğumuzda bir çay veya kahve hiç de fena olmaz. Amerika’da hizmet veren bir Nissan bayisi ise bu nazik ev sahipliğini oldukça farklı bir boyuta taşımış durumda. Florida’da yer alan bayinin çalışanları araç satın almayı düşünenlerle birlikte devasa bir ördek ailesini her gün misafir ediyor. Ailenin de hizmetten memnun olduğunu birazdan izleyeceğiniz videoda keyifli bir şekilde göreceğinizi temin edebiliriz.

Otomobil ailesinin ördekleri

Bölgenin önemli kaynaklarından The Miami Herald‘da yer alan haberde anne ördeğin birkaç önceden showroom macerasının başladığı görüyoruz. Yavruların yumurtadan çıkma sürecinden öncesine dayanan bu macera ilk günden itibaren yüzümüzde tebessüm yaratan bir dostluğa dönüşmüş. Anneyi o andan itibaren beslemeye başlayan bayi çalışanları, yavruların yumurtalarından çıkmasıyla birlikte bir anda 16 kişilik bir ördek ailesine ev sahipliği yapar haline gelmiş. Günde 13 ile 15 kez atıştırmalıklarını almak için bayiye uğrayan ördekler için her ne kadar sürekli temizlik yapmak gerekse de, çalışanların da bundan hiç şikayetçi olduğu söylenemez. Türkiye’de de böylesine güzel görüntüleri görmeyi umuyor ve sizleri keyifli görüntülerle baş başa bırakıyoruz.

Video