reklamı kapat

POPÜLER

Moleskine sınırlı sayıdaki Batman temalı not defterini satışa sundu [Video]

Dünyanın en ünlü not defteri üreticilerinden olan ve bu zamana kadar Van Gogh ve Picasso gibi ünlü isimlerin tercih ettiği Moleskine, popüler kültür ikonlarına yer verdiği özel not defteri koleksiyonuna Batman’i de dahil etti.

batman3
Siyah-beyaz renklerde sunulan Batman temalı 5 yeni not defteri, göz alıcı tasarımıyla Batman hayranı olsun veya olmasın herkesin ilgi odağı haline gelmeyi başarıyor. Batman’in çizgi roman serisinden tanıdık çizimlere sahip olan defterler, Frank Miller ve Mike Mignola gibi önemli sanatçıların imzasını taşıyor. Defterlerin yalnızca ön yüzünde değil, ara sayfalarında da çizimler yer alıyor. Çizimler arasında The Dark Knight Returns grafik romanından bazı illustrasyonların da bulunduğu belirtiliyor.

batman2
Sınırlı sayıda üretilen ve yalnızca 5 bin şanslı kişinin sahip olacağı defterlerin Türkiye’ye de gönderimi yapılıyor. Mağazada yalnızca iki farklı versiyonu kalan defterlerin fiyatı 48 TL ve 66 TL olarak belirlenmiş durumda. Ancak bu fiyatlara kargo ücretlerinin dahil edilmediğini belirtelim.

YORUMLAR