reklamı kapat

POPÜLER

Mortal Kombat X selfie fatality’siyle acımasızlığın dozunu artırıyor [+18 Video]

Selfie’ler hayatımızı bu denli ele geçirmişken oyunlara sıçramaması imkansızdı. World of Warcraft‘a gelen selfie çekim güncellemesinden sonra Mortal Kombat X‘ten de benzer bir atılım geldi. Ancak selfie’ler karşımıza bu defa çok vahşi ve acımasız bir şekilde çıkıyor.

Geçtiğimiz ay Mortal Kombat X’in fatality ve X-Ray görüntüleri yayınlanmıştı. Ancak dün Cassie Cage‘in ikinci fatality’si YouTube’a yüklendi. Bu yeni fatality’de Cassie Cage belki de serinin en soğuk kanlı ve acımasız karakteri olduğunu ispatlıyor. Fatality hareketi gerçekleştirildiğinde rakibinin çenesini boydan boya kesen Cassie, rakibinin yüzüne kocaman bir gülümseme yerleştirdiğine emin olduktan sonra onunda birlikte bir selfie çekiliyor. Ancak işler burada bitmiyor. Facebook benzeri bir sosyal ağda paylaştığı fotoğrafın altına yorumlar gelirken, oyun Cassie Cage’in fatality’sini vurguluyor. Etkileyici ve bir o kadar vahşi fatality’lere sahip olan oyun, Cassie’nin yeni bitirişiyle dozu biraz daha artırmış. 14 Nisan‘da çıkacak olan oyunun diğer özel hareketlerini buradaki haberimizden okuyabilirsiniz. Videoların yüksek dozda şiddet içerdiğini belirtelim.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Mortal Kombat X selfie fatality’siyle acımasızlığın dozunu artırıyor [+18 Video]” için 3 cevap

 1. Ismail Ozan Izci dedi ki:

  mortal kombat bir, minecraft iki, ne bu şiddet, bu celâl ? hangi oyun daha acımasız, bilemedim. Ama yaşadığım ülkeyi yönetenler, minecraft’ ı yasaklama girişiminde bulunduysa, vardır bir bildikleri elbet, demek ki cevap: minecraft !!!

 2. Hakan Kurt dedi ki:

  minecraft oynadınız mı hiç?
  onu geçtim mortal kombat x oyununu satın almak için yaş sınırlaması olduğunu biliyor musunuz?
  http://store.steampowered.com/agecheck/app/307780/

 3. Ismail Ozan Izci dedi ki:

  yazımın başına “sarcasm!” uyarısı koymalıydım sanırım…