reklamı kapat

POPÜLER

Moment iPhone Galaxy

Moment’tan iPhone ve Galaxy cihazlara 4 kat zoom takviyesi [Video]

Akıllı telefonlar için üst düzey kaliteye sahip lensler hazırlayan Moment, bu sefer iPhone ve Galaxy cihazlara 4 kat zoom takviyesi yapan 58mm lensini tanıttı.

Akıllı telefonlar gün geçtikçe daha iyi fotoğraf ve video çekiyor. Günümüzde yapay zeka teknolojileriyle telefonlardan alınan kaliteli gerçekten inanılmaz bir noktaya ulaşmış durumda. Ancak bu kaliteyi harici aksesuarlar ile daha da artırmak mümkün. İşte bu noktada devreye Moment ve hazırladığı lensler giriyor. Firmanın ürün gamına eklediği yeni lensi Tele 58mm, uzakları yakın etmesi için tasarlanmış. Bu lens, çift arka kameralı telefonlara 4 kat, tek arka kameralı modellere ise 2 kat optik yakınlaştırma getiriyor. Firmanın hazırladığı yeni nesil kılıflar ile uyumlu olan lens, köşeden köşeye keskinlik sunuyor. Bu detay gerekten büyük önem arz ediyor. Çünkü telefonlar için hazırlanan birçok tele lens sadece merkezde net görüntü sunabiliyor. Yeni lens aynı zamanda Türkiye’de satılmayan Pixel telefonlara da uyum sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Moment iPhone Galaxy

Moment, iPhone ve Galaxy modellere özel telefon lensi konusunda en iyi firmalardan

Moment Tele 58mm lens modeli, her türlü çekim amacıyla kullanılabiliyor. Kullanmak için firmanın Photo Case, Wallet Photo Case ya da Battery Photo Case kılıf modellerine ihtiyaç duyan lens, kısa bir süre için 80 dolar yurt dışı satış fiyatına sahip. Bu fiyatın daha sonra 100 dolara çıkacağı belirtiliyor.