reklamı kapat

POPÜLER

Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11’in çıkış tarihi belli oldu [Video]

Dövüş oyunlarından hoşlanan birisiyseniz bu haber ilgimizi çekebilir. Mortal Kombat 11’nin duyurusu Video Game Awards 2018’te gerçekleştirdi.

Mortal Kombat 11’e ait tanıtım videosunu da paylaşan WB Games, yine oyunculara heyacan dolu dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Daha önceki oyunlarda olduğu gibi kanlı bir şekilde karşımıza çıkan Mortal Kombat 11’de hangi karakterlerin yer alacağı ise henüz bilinmiyor. Daha önceki karakterlerin yer almasını beklediğimiz oyunda yeni karakterlerin de yer alması bekleniyor. PS4, PC, Xbox One ve Nintendo Switch için geliştirilen oyun hakkındaki detayların 17 Ocak’ta gerçekleşmesi bekleniyor. Nisan ayında oyun tutkunlarıyla buluşmasını beklediğimiz oyunu LOG ekibi olarak dört gözle bekliyoruz. Mortal Kombat’ın ironik karakterlerinden Scorpion ve Raiden’ı karşı karşıya getiren oyunun tanıtım videosunu haberin devamından izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mortal Kombat tarihçesi

Mortal Kombat (kısaltması MK), Midway tarafından yapılan popüler bir karşılıklı dövüş oyunu. Seri daha sonra isim değiştirmiş ve özgün halindeki Mortal Kombat ismini almıştır. 1992 yılında çıkan ilk oyunu Mortal Kombat (1992 video oyunu) ‘dur. İlk oyunda 10 karakter vardır. Bu oyunun yapımcıları John Tobias ve Ed Boon’dur. Ayrıca oyundan esinlenilerek Ölümcül Dövüş ve Ölümcül Dövüş II adında sinema filmleri çekilmiştir. İkinci film ilk filmin başarısına uzak kaldığı için seri devam etmemiştir.

Oyun serileri

Mortal Kombat
Mortal Kombat II
Mortal Kombat 3
Ultimate Mortal Kombat 3
Mortal Kombat: Trilogy
Mortal Kombat 4
Mortal Kombat: Gold
Mortal Kombat: Deadly Alliance
Mortal Kombat: Deception
Mortal Kombat: Armageddon
Mortal Kombat vs DC Universe
Mortal Kombat 2011
Mortal Kombat X
“Mortal Kombat XL”

İlgili video

Mortal Kombat 11’in tanıtım videosu