reklamı kapat

POPÜLER

Mount & Blade II: Bannerlord

Mount & Blade II: Bannerlord’un tek kişilik senaryosu [Video]

TaleWorlds Entertainment, serinin son oyunu Mount & Blade II: Bannerlord’u dünyanın en büyük dijital oyun fuarı gamescom’da bugün görücüye çıkarıyor.

Tek kişilik senaryo modunu deneyen basın mensupları Mount & Blade II’nin dünyasını arzu ettikleri gibi keşfedebilecekler. Demo gösterimine katılan gazeteci ve editörler geliştirici ekibin önceden hazırlamış olduğu karakterlerden birini seçerek bugüne dek oluşturulmuş en etkileyici oyun dünyalarından birinde özgürce hareket etmenin tadını çıkaracaklar.

Bannerlord oyunculara oyunun geniş açık dünyasında keşfe çıkma, ticaretle uğraşma, haydutları yakalayıp turnuvalara katılma, pek çok farklı karakterle tanışıp onlardan sayısız görev alma fırsatını sunacak. Oyuncuları geniş ve yaşayan bir dünyada tamamen özgür bırakan Bannerlord, onlara istedikleri kişi olma ve kendi kaderlerini çizme şansı veriyor.

Mount & Blade II: Bannerlord’un gamescom’da sergilenecek demo’sunda oyunun dikkat çeken özelliklerinden bazıları şunlar:

– Gelişmiş oyun mekaniklerine daha kolay ulaşma imkânı sunan, bütünüyle yenilenmiş arayüz.
– 18 yeteneğin olduğu ve yüzlerce benzersiz ek özelliğin yer aldığı yeni karakter gelişim sistemi.
– Kasabaların, kalelerin ve köylerin detaylı bir şekilde işlendiği yeni ve göz alıcı oyun haritası.
– NPC’lerle etkileşime girmeyi çok kolaylaştıran yeni kasaba menüsü sistemi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mount & Blade II: Bannerlord’un tek kişilik senaryo modunun nasıl göründüğünü merak ediyorsanız TaleWorlds Entertainment’ın gamescom 2018 için hazırladığı videoyu hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Video