reklamı kapat

POPÜLER

naruto-shippuden

Naruto efsanesi Ultimate Ninja Storm Revolution ile devam ediyor [Video]

Dünyanın dört bir tarafında hayranları olan ünlü anime/manga serisi Naruto‘nun yeni oyunu Ultimate Ninja Storm Revolution‘ın çıkış videosu yayınlandı.

Bandai Namco‘nun yayınladığı video ile hayranları büyük bir coşkuya sürükleyen Revolution, Ultimate Ninja Storm serisinin beşinci oyunu. Uchiha Shisui ve Uchiha Itachi’nin hikayesini anlatmaya hazırlanan oyunda Shisui’nin de dahil olduğu 100’ün üzerinde karakterin yanı sıra yeni bir mod olan Ninja World Tournament da bulunuyor.

naruto-shippuden
Rivals Edition ve Samurai Edition olmak üzere iki farklı versiyon ile satışa hazırlanan Ultimate Ninja Storm Revolution, Rivals Edition’ında Naruto ve Sasuke için özel kostümler barındıracak. Naruto kostümü giymiş olan Sasuke ve Sasuke kostümü ile dövüşen Naruto hayranların ilgisini çekecek gibi görünüyor. Samurai Edition’da ise oyunla beraber gelen samuray kostümlü 17 cm Naruto figürü ve özel metal kabın yanı sıra Rival Edition’daki kostümler ile özel samuray kostümleri de oyuna dahil ediliyor.

Oyun önümüzdeki eylül ayında Kuzey Amerika, Avrupa ve Avustralya’da PC, PS3 ve Xbox 360 için çıkacak.

VİDEO

YouTube’a giriş için Google Chrome’da ZenMate eklentisi veya Hotspot Shield/VPN Express/TunnelBear gibi VPN uygulamaları kullanabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER