reklamı kapat

POPÜLER

Glass

Glass, süper kahraman hikayelerine yeni bir soluk getiriyor [Video]

San Diego Comic-Con’un en heyecan verici duyurularından birine imza atan M. Night Shyamalan, nihayet Glass‘ın ilk fragmanını paylaştı.

Uzun zamandır beklediğimiz filmlerden biri M. Night Shyamalan’ın Glass’ı. Ve ne yalan söyleyelim, fragman bizim için Comic-Con 2018’in en heyecan verici duyuruları arasında yer alıyordu. Glass filmine hiç aşina olmayanlar için kısaca filmin geçmişini anlatalım. Bu film aslında bir üçlemenin üçüncü filmi. 2000 yılında yayınlanan ve sadece 9 milyon dolarlık bütçesiyle 278,5 milyon dolar gişe elde eden Unbreakable’la başlayan macera 2016’da James McAvoy’un başrolünde olduğu Split’le devam etti. Samuel L. Jackson ve Bruce Willis’i başrole oturtan Unbreakable, ilginç bir süper kahraman filmiydi. Split ise bu evrene yeni bir karakter eklemişti. Şimdi bu üçlü bir araya geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

James McAvoy adeta şov yapıyor

Split filmindeki performansıyla övgüleri toplayan James McAvoy, yeni filmde de karakteriyle adeta şov yapıyor. Daha fragmanda dahi performansının nasıl da keyifli olacağını gözler önüne seren McAvoy açıkçası beklentilerimizi hayli artırıyor. Öte yandan Elijah Price (Jackson) ve David Dunn’ın (Willis) da hayatlarının ne yöne gittiğini hayli merak ediyoruz. Hatırlarsanız Prince için ilk film çok tatlı sonuçlanmamıştı. Dunn için de bir noktada hikaye farklılaşmış gibi görünüyor.

Split’in sonundaki olayları takip edecek olan filmde üçlü bir araya gelerek, süper kahraman hikayelerine yeni bir soluk getirecek. Film 18 Ocak 2019‘da vizyondaki yerini alacak. Ancak ondan önce Unbreakable ve Split’i izlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.