reklamı kapat

POPÜLER

Sony Xperia 20

Neden geldiği anlaşılamayan cihazlarda bugün; Sony Xperia 20 ve ortaya çıkan teknik özellikleri

Hakkında ilk bilgiler geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan Sony Xperia 20 hakkında yeni özellikler paylaşıldı. Sadece 6 aylık Xperia 10 üzerine gelmese de olur dedirten bir model yolda bulunuyor.

İlk kez gündeme Xperia 1’in yerini alacak Xperia 2 ile beraber gelen yeni cihaz Sony Xperia 20, teknik olarak detaylanmış durumda. 6 inç boyutunda FHD+ 21:9 ekranıyla çok uzun bir yapısı ve 2019’a yakışmayan kalınlıkta bir üst çerçevesi bulunan telefon, söylendiği kadarıyla gücünü Snapdragon 710 işlemciden alıyor. İşlemcisinden de anlaşılabileceği üzere orta seviyede bulunan cihaz, 4 GB / 6 GB RAM ve 64 GB / 128 GB dahili depolama seçeneklerine sahip. Boyutunun 158 x 69 x 8.1 mm olduğu açıklanan telefon, bildiğimiz kadarıyla arkasında 12 + 12 megapiksel çiftli kamera taşıyor. Parmak izi sensörü entegre edilen güç butonu yan tarafında olan telefonun, bağlantı için USB-C kullandığı görülüyor. Bünyesinde 3,5 mm kulaklık girişi yer alan Xperia 20, üst çerçevesi nedeniyle bir ekran çentiği ya da deliği barındırmıyor. Pilinin 2.870 mAh gibi günümüz için küçük bir kapasitede olacağı söylenen Sony Xperia 20, bunun haricinde bir detay taşımıyor.

Sony Xperia 20

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony Xperia 20 Türkiye’de satılmayacak

Firma biliyorsunuz Türkiye pazarını telefon tarafı için terk etmiş durumda. Artık telefonları spesifik pazarlara getiren firma, telefon pazarında OPPO, Vivo, Xiaomi ve Huawei gibi isimler karşısında çok büyük bir yenilgi almış durumda. Özellikle tercih ettiği tasarımla kullanıcıların kafasını çevirdiği firma, yine de Türkiye’de büyük bir kitleye sahip.

İlginizi Çekebilir

Android için SwiftKey’e gelen yeni özellik