reklamı kapat

POPÜLER

Need for Speed filminin ilk fragmanı yayınlandı [Video]

Yaklaşık bir yıl önce duyurusunu yaptığımız Need for Speed‘in filmine dair ilk fragman nihayet yayınlandı. EA Sports‘un yarış temalı oyunundan esinlenerek hazırlanan yapım, bol aksiyon ve yüksek hız vadediyor.

DreamWorks stüdyoları tarafından çekilen filmin başrolünde Breaking Bad dizisinden tanıdığımız Aaron Paul yer alıyor. Toby Marshall karakterini canlandıran Paul, işlemediği bir suç yüzünden hapis cezasına çarptırılıyor. Özgürlüğünü tekrar kazandıktan sonra düşmanlarından intikam almak için harekete geçen kahramanımız ülkeyi baştan başa katederek yarışlara katılıyor. “Bana karşı savaş yürütenler mahvolacak” sözüyle korku salan Marshall, bunun için elinden geleni yapıyor.

Yönetmen koltuğunda Act of Valor’dan bildiğimiz Scott Waugh bulunurken, yazarlık görevini ise Real Steel ve Coach Carter filmlerinde imzası bulunan George ve John Gatins üstleniyor. Şimdilik hakkında daha fazla detayın açıklanmadığı Need for Speed’in Fast and Furious’a benzeyip benzemeyeceği ise büyük merak konusu. Imogen Poots, Kid Cudi ve Michael Keaton’ın da rol aldığı proje 2014 martında beyaz perdede olacak.

VİDEO