reklamı kapat

POPÜLER

Netflix dizisi The Crown’un Prenses Diana’sı belli oldu

Netflix’in yüksek bütçeli dizisi The Crown dördüncü sezonunda Prenses Diana’yı hikayeye dahil etmeye hazırlanıyor. Bu önemli karaktere kimin hayat vereceği sonunda belli oldu.

Bildiğiniz gibi The Crown Netflix’in en fazla ilgi çeken işleri arasında yer alıyor. Platformun diziye ayırdığı devasa bütçe, anlaşma sağlanan oyuncular da İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth’in hayatına yakından bakma fırsatı büyük ilgi uyandırıyor. İki sezonuyla izleyici karşısına çıkan dizi üçüncü sezonda farklı bir oyuncu kadrosuyla devam edecek. Karakterlerin yaşlanma durumu oyuncu değişikliği sayesinde ortaya koyulacak. İngiliz Kraliyet ailesini yakından takip edenlerin en sevdiği isimlerden biri şüphesiz Prenses Diana. Halkın gönlünü fetheden tavırları, Prens Charles ile sallantılı ilişkisi, boşanma süreçleri ve ölümüyle gündemden asla düşmeyen biriydi Prenses Diana. Yakında onu da The Crown’da göreceğiz.

Screen Rant’ın haberine göre Prenses Diana’ya Emma Corrin hayat verecek. Oyuncunun diziye dördüncü sezondan itibaren dahil olması bekleniyor. Muhtemelen Diana’yı canlandıran oyuncu beşinci sezonda yeniden değişecek. Bu da dördüncü sezonda onun gençlik dönemini göreceğimiz anlamına geliyor. Ardından Prens Charles ile evlilikleri, medyanın göz bebeği oluşu ve boşanmaya kadar uzayan sürece de yakından şahit olacağımızı tahmin ediyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Henüz The Crown 3. sezon bölümleriyle ne zaman ekrana dönecek bilmiyoruz. Fakat yeni bölümlerde başrollerde Olivia Colman ve Tobias Menzies’i seyredeceğiz.

İlginizi çekebilir

Lost ve The Crown’ın yapımcılarından bilim kurgu gerilim dizisi: Origin