reklamı kapat

POPÜLER

Netflix , The Witcher

Netflix dizisi The Witcher için tüm 2. sezon detayları [Video]

Netflix platformunun en sevilen yapımlarından The Witcher için 2. sezon çok yakında bulunuyor. İşte yeni sezon hakkında bilinmesi gerekenler;

Oyun değil kitap üzerinden giden ancak oyunun fanları tarafından inanılmaz popüler hale getirilen Netflix dizisi The Witcher, ikinci sezon için hazır.

Kısa süre önce yapılan açıklamaya göre The Witcher‘ın ikinci sezon çekimlerinin tamamlandı. Dizinin çok merak edilen yeni sezonu 2021 içerisinde kesin olarak geliyor. Ancak firmada henüz net tarih gelmiş değil.

Netflix Türkiye’den ikinci sezon için yayımlanan resmi bilgiler ise şöyle:

“158 günlük bir prodüksiyon sürecinin ardından, The Witcher ikinci sezon çekimlerini tamamladı. 89 oyuncu, yaklaşık 1.200 kişilik bir kamera arkası ekibi ve bir sürü yeni canavarla, 15 Birleşik Krallık lokasyonunu kapsayan çekimlerin sona erme macerası dizinin kendisi kadar heyecan verici oldu.

Dizi sorumlusu Lauren Schmidt Hissrich ile birlikte oyuncular ve kamera arkası ekibi set sonrası videoyla dizinin ikinci sezonuna ışık tutuyor.”

  • -İkinci sezonun konusu: Yennefer’in hayatını Sodden Savaşı’nda kaybettiğine inanan Rivyalı Geralt, Prenses Cirilla’yı bildiği en güvenli yere, doğduğu eve Kaer Morhen’e getirir. Kıta’nın kralları, elfleri, insanları ve şeytanları onun duvarlarının dışında üstünlük kurmak için çabalarken; Geralt, Cirilla’yı çok daha tehlikeli bir şeyden korumak zorundadır: Onun için de sahip olduğu gizemli güçten.
  • -Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan, Joey Batey, MyAnna Buring, Tom Canton, Lilly Cooper, Jeremy Crawford, Eamon Farren, Mahesh Jadu, Terence Maynard, Lars Mikkelsen, Mimî M Khayisa, Royce Pierreson, Wilson Mbomio, Anna Shaffer ve Therica Wilson-Read, ikinci sezon için tekrar kamera karşısına geçiyor.
  • -İkinci sezonda Yasen Atour; Coen, Agnes Born; Vereena, Paul Bullion; Lambert, Basil Eidenbenz; Eskel, Aisha Fabienne Ross; Lydia, Kristofer Hivju; Nivellen, Mecia Simson; Francesca ve Kim Bodnia; Vesemir olarak karşımıza çıkacak.
  • -Lauren Schmidt Hissrich, ikinci sezonda dizi sorumlusu ve yürütücü yapımcı olarak geri dönüyor.
  • -Lauren Schmidt Hissrich ile birlikte Tomek Baginski, Jason F. Brown, Sean Daniel, Mike Ostrowski, Steve Gaub ve Jarosław Sawko da yürütücü yapımcı olarak ikinci sezona devam ediyor.
  • -Dizinin ikinci sezon bölümlerini Stephen Surjik (The Umbrella Academy), Sarah O’Gorman (Cursed), Ed Bazalgette (The Last Kingdom) ve Louise Hooper (Cheat) yönetecek.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix’in The Witcher 2. sezon için yayımladığı video