reklamı kapat

POPÜLER

Netflix’in Death Note adaptasyonu “yetişkinlere” yönelik olacak

Anime izleyicilerinin pek çoğunu animeye başlatan seri olan Death Note çok yakında bir batı adaptasyonuna kavuşacak. Ancak Japon yapımı film de dahil olmak üzere, Death Note’a ait anime ve manga tecrübelerinizi unutun. Çünkü bu film yetişkinlere yönelik olacak.

Netflix‘in Death Note serisinin haklarını almasından beri merakla yeni filmi bekliyoruz. Beyaz perdede yerini alan başarısı tartışmalı Japon adaptasyonundan sonra kendini batının kollarına bırakan Death Note’un Dragonball’un kaderini paylaşmamasını umarak gelişmeleri takip ederken yönetmen Adam Wingard oldukça iddialı bir açıklama yaptı. Çevrim içi yayın platformu Netflix’in sunduğu özgürlüğü sonuna kadar kullanacağını söyleyen Wingard, Death Note’un kendisinin ilk anime adaptasyonu olduğunu belirterek filmde çıplaklık, küfür ve bol bol şiddetin yer alacağını açıladı.

Sadece Japonya’da değil globalde de anime ve mangasıyla büyük başarı yakalayan Death Note’un Wingard’ın ellerinde şekillenecek adaptasyonu için fazlasıyla heyecanlıyız. Filmin kesin bir çıkış tarihi olmamakla beraber 2017 yılında Netflix’te yayınlanacağı açıklandı.

YORUMLAR