reklamı kapat

POPÜLER

The Mechanism

Netflix’ten yeni Narcos denemesi: The Mechanism [Video]

19 Ocak 2018

Netflix başarılı formüllerinden biri olan Narcos’a benzer yeni bir diziyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İlk sezonu önümüzdeki aylarda yayınlanacak olan The Mechanism, Brezilya’daki yolsuzluklara odaklanıyor. Seyircileri heyecan dolu bir kovalamaca bekliyor gibi görünüyor.

Şimdiye kadar orijinal yapımlarıyla adından söz ettirmeyi başaran Netflix bu gidişatı sürdürmek için elinden geleni yapıyor. Seyirciler heyecanla Narcos’un dördüncü sezonunu beklerken ona çok benzer bir dizinin ekrana geleceği ortaya çıktı. Üstelik bu hikaye de tıpkı Narcos’ta olduğu gibi gerçekten yaşanan bir yolsuzluğa dayanıyor. Elite Squad, Narcos gibi işleriyle tanınan José Padilha bu kez Brezilya’nın yer altı dünyasına göz atıyor. Bir grup inatçı dedektif Brezilya‘nın özel sektöründe ve kamuya ait kuruluşlarında ciddi bir yolsuzluk düzeni kurulduğunu fark ediyor. Araştırmaları onu petrol ve inşaaat şirketlerine kadar götürüyor. Onların bu soruşturması kendileri dahil pek çok insanı etkilemeye başlıyor.

Tam olarak Narcos’un izleyici kitlesine hitap etmek üzere tasarlanmış gibi görünen dizinin başrollerini ise Selton Mello, Carol Abras, Enrique Diaz, Lee Taylor, Antonio Saboia, Jonathan Haagensen gibi isimler üstleniyor.

The Mechanism ilk sezonuyla 23 Mart‘tan itibaren Netflix’teki yerini alacak. Diziden paylaşılan tanıtımı ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Video