reklamı kapat

POPÜLER

Neutrogena SkinScanner

Neutrogena’dan cildinizin ince detaylarını analiz eden tarayıcı: SkinScanner [Video]

Johnson & Johnson‘un sahibi olduğu şirketlerden Neutrogena, iPhone‘a özel olarak hazırladığı cilt analiz donanımı SkinScanner‘ı tanıttı. İşte detaylar;

Skin360 adı verilen bir uygulama ile çalışan SkinScanner, temel olarak iPhone’ların üst bölümüne takılan bir donanım. Arka kısmında yer alan 12 LED ışık ve 30 kat yakınlaştırma lens ile telefonları bir cilt analiz tarayıcısı haline getiren donanım, birçok konuda bilgi verebiliyor. Gözeneklerinizi, ince çizgilerinizi, kırışıklıklarınızı ve nem seviyelerini takip eden donanım ve uygulama ikilisi, böylece kullanıcılara bu sorunları çözecek Neutrogena ürünlerini öneriyor. Yani teknolojiden yararlanarak cildinizin ihtiyaçlarını ticari tabanda birleştiren SkinScanner, sadece cildin üstünü değil alt tabakalarına da bakıyor. Böylelikle yapılan inceleme yüzeysel kalmıyor, daha detaylı veriler elde ediliyor.

Neutrogena SkinScanner

Neutrogena SkinScanner ile cilt sorunlarına derinlemesine bakış

Şimdilik sadece iPhone ile çalıştığı görülen ürün, kağıt üzerinde oldukça iddialı görünüyor. Sonuçta insanlar öyle ya da böylece cilt bakım ürünleri kullanıyor. Bunları bilimsel düzeyde bir inceleme ile daha doğru hale getirmek faydalı görünüyor. Tahmin edebileceğiniz üzere daha çok kadınlara hitap eden tarayıcı, 50 dolar yurt dışı satış fiyatına sahip. Cihazın satışa ise 2018 yaz aylarında çıkacağı söyleniyor. Bu ilginç ürün hakkında hazırlanan tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Video

İLGİLİ HABERLER