reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Futbol topunu takip eden uygulama: Snapshot

Futbolcuların sahadaki performanslarının istatistikleri hep haberlere konu olur. Ne hızla topa vurdu, top ne kadar havada kaldı gibi analizler hep ilgi çeker. Artık futbolseverler, iPhone ve iPod‘larına indirecekleri uygulamayla kendi şutlarının istatistiğini de tutabiliyor. Adidas‘ın Snapshot uygulaması, futbolseverlerin en iyi şutlarını filme almasını, analiz etmesini ve paylaşmasını sağlıyor.

Advertisement

Adidas, dünyada bir ilk olan Snapshot’la yepyeni bir olanak sunuyor. Uygulama ile şutları takip, kayıt ve analiz etmek; sonuçları sosyal medya üzerinden paylaşmak mümkün. Snapshot’ı indiren kullanıcılar, şutlarını filme alarak şutun hızını, açısını ve havada kalış süresini hesaplıyor. Her şut analiz edilerek kullanıcılara, oyunları hakkında önemli bilgiler sunuluyor. Bu anlamda Snapshot, kullanıcıların kendilerini geliştirmesine yardımcı oluyor. Şutlarını uygulamanın kütüphane bölümüne kaydeden kullanıcılar, en iyi derecelerini ve skor geçmişlerini takip ederek başta Gareth Bale olmak üzere dünyanın en iyi oyuncuları ile kendilerini karşılaştırabiliyor.

Uygulamanın özellikleri arasında, gerçek zamanlı ve süper yavaş hareketli video oynatma ile video efektleri de yer alıyor. Uygulama, şutların fotoğraf ve videolarının Facebook, YouTube ve Twitter’a yüklenmesine; oyuncuların arkadaşlarına meydan okumasına imkan veriyor. Türkçe dahil 18 dilde kullanılabilen uygulama, App Store’dan iOS 6.0 ve üstü versiyona sahip iPhone ve iPod’a indirilebiliyor.

adidas Snapshot

FİYAT
Ücretsiz

BOYUT
18,9 MB

YÜKLEMEK İÇİN
iPhone https://itunes.apple.com/app/adidas-snapshot/id654671976?mt=8

*Uygulama fiyatları değişiklik gösterebilir.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
adidas Snapshot
adidas Snapshot
adidas Snapshot
adidas Snapshot
VİDEO