reklamı kapat

POPÜLER

Nitelikli kahve, kaliteli müzik ve teknoloji Coffee’N Tech’te bir arada

Hafta içinin yoğun, stresli, kaotik havasını nitelikli kahve, kaliteli müzik ve teknolojiyle değiştirmek ister misiniz? Dünyanın ilk konsept üç boyutlu yazıcı mağazası olan 3Dörtgen bir ilke adım atıyor ve yaratıcı endüstrinin yakıtı kahve ve müziği teknolojiyle birleştirip maker dostu bir ortamda meraklılarıyla bir araya getiriyor.

3Dörtgen, ilk buluşmasını yeni kahve çekirdeklerini ve demleme yöntemlerini tanıtmak, biraz eğlenmek, bol bol sohbet etmek ve tanışmak için İstanbul Çamlıca’daki mağazasında gerçekleştiriyor. Dünya kahve demleme üçüncüsü Aslı Yaman’ın önderliğinde gerçekleşecek nitelikli kahve atölyeleri ve tadımları, ödüllü baristaların kahve servisleri, cezve şampiyonu Hazal Ateşoğlu’nun Türk Kahvesi Doğru Demleme Metodları eğitimi, ev yapımı leziz atıştırmalıklar ve ikramlar, AYIBEDENLER’in özel müzik yayını, DreamUP’ın sanal gerçeklik gözlüğü deneyim alanı ve elbette 3 boyutlu yazıcılar ve kalemler de 26 Aralık Cumartesi günü Coffee’N Tech’te olacak.

Coffee’N Tech:
Teknoloji meraklılarını, maker’ları, öğrencileri, yaratıcı endüstri çalışanlarını teknoloji ve maker kültürünün bir arada olduğu “maker friendly*” mekanlarda hafta içinin yorgunluğunu unutturacak iyi müzik, teknoloji deneyim alanları ve ödüllü baristaların hazırladığı nitelikli kahve ile buluşturmayı hedefleyen bir gündüz etkinliği serisidir.

*Maker Friendly Nedir?
Yaratıcı endüstri insanları, üniversite öğrencileri, tasarımcılar, mimarlar, icat etmeye, araştırmaya, sorgulamaya meraklı “kendini maker olarak tanımlayan” 7’den 70’e herkesin ufak da olsa bir şeyler üretebileceği, onarabileceği, paylaşabileceği, içinde maker topluluğunun ihtiyacı olan standart araçların olduğu iyi müzik, nitelikli kahve ve networking alanına sahip mekanlardır. Maker Friendly mekanlar sunduğu hizmetlerde de makerlar tarafından üretilmiş eşyaları ve araçları kullanmayı hedefler.

CoffeeNTech_Afis_2