reklamı kapat

POPÜLER

Nokia 6.2

Nokia’nın yeni akıllı telefonu için güzel haber

HMD Global’in desteğiyle akıllı telefon sektöründe ciddi bir konuma ulaşan Nokia, son dönemde birçok çentikli model ile karşımızda çıktı. Ancak bu durum yeni yılda değişebilir.

Bazı modeller olmasına rağmen tam olarak iPhone X’un hayatımıza soktuğu çentik, halen çoğu kişi tarafından sevilmiyor. Bu noktada birçok çentikli akıllı telefon tanıtan firmalardan Nokia, çentik sevmeyenleri sevindirecek bir haberle gündemde. Ortaya çıkanlara bakılırsa firmanın 6.2 adını vereceği yeni modeli, çentiksiz olarak satışa çıkacak. Firmanın çentik yerine ön kamera için “ilginç bir çözüm” uygulayacağı söyleniyor. Burada akla ilk olarak ekran deliği ve kızaklı yapı geliyor. Kızaklı yapı maliyetli olduğu için de ekran deliği daha çok öne çıkıyor. Henüz modelin teknik detayları hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor. Ancak olası delikli LCD ekranın Çin merkezli BOE firmasından alınacağı tahmin ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nokia, kısa süre önce bir modelini daha Android Pie ile buluşturdu

Nokia 7.1 modeli resmi olarak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
güncellemesi almaya başlamış durumda. Yavaş yavaş tüm bölgelerdeki modellere geleceği belirtilen güncelleme, telefona yeni bir nefes veriyor. Kutusundan Android 8.1 Oreo ile çıkan ve Android One programında yer alan telefon, 2019 bitmeden Pie dünyasına adım atıyor. Bu da kullanıcıları için çok güzel görünüyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Firmanın merakla beklenen beş arka kameralı modeli