reklamı kapat

POPÜLER

Nusret’in seçim pozu Photoshop yarışmasına ilham oldu [Galeri]

18 Nisan 2017

Nusret, nam-ı diğer Salt Bae, her yaptığı hareketle gündeme gelmeye devam ediyor. Ünlü tuz atma hareketiyle tüm dünyada tanınır hale gelen Nusret Gökçe, seçimlerde kameralara poz vermesiyle birlikte bir kez daha dünya gündeminde yer buldu.

Geçtiğimiz pazar günü düzenlenen referandumda sandık başına giden Nusret, oy kullanırken de alıştığımız tarzından vazgeçmedi. Oy zarfını sandığa tuz atar gibi bırakırken poz verince herkesin gözü bir kez daha Nusrete çevrildi. Reddit’te fotoğrafın paylaşılmasıyla birlikte Photoshop ustaları popüler hale gelen bu fotoğrafı es geçmedi. Kullanıcılar Nusret’in bu pozunu alarak birbirinden eğlenceli fotoğraflara yerleştirdi. Harry Potter’a mektup getiren postacıdan basketbolcuya ve Drake’den aşk mektubu gönderen romantik bir adama kadar şekilden şekile giren Nusret’in bu üzerinde oynanmış fotoğrafları da internette birçok kişi tarafından paylaşıldı.

Photoshop kullanıcılarının trollüklerinden nasibini alan tek kişi Nusret de değil üstelik. Nusretin hemen arkasında bulunan sandık görevlisi de esprilerin odak noktası haline gelmiş durumda. Sandık görevlisinin Nusret’e şaşkın bir bakış atması onu da görsellerin kilit noktalarından biri haline getirmiş durumda. Nusret’in sandıkta verdiği pozla başlayan ve hayal gücünü zorlayan noktalara kadar ilerleyen görsellere haberin ana görseli üzerinden göz atabilirsiniz.

YORUMLAR