reklamı kapat

POPÜLER

octodad

Octodad: Dadliest Catch PS4’e geliyor

Ahtapot severlere müjde! Chicago’daki DePaul Üniversitesi öğrencileri tarafından hazırlanıp çok sevilen oyun Octodad‘in devam oyunu PlayStation 4 için de çıkacağı duyuruldu.

Octodad’e çok da aşina olmayanlara kısaca oyunu anlatmak gerekirse; Octodad çok ilgili bir eş, iyi bir baba ve tam zamanlı bir ahtapottur. Hayat onun için tam bir mücadeledir, çünkü bir ahtapot olduğu anlaşılırsa eskisi kadar özgür ve mutlu bir yaşamı olmayacağından korkan Octodad, büyük sırrını etrafındaki herkesten saklamak zorundadır. İki çocuk babası bu sevimli ahtapotu kontrol ettiğimiz oyunda, insanlar gerçek kimliğimizi keşfetmeden bize verilen görevleri yapmaya çalışıyoruz.

octodad
Hazırlanan ilk oyunun başarısını takiben ikinci oyun için Kickstarter projesi başlatan DePaul Üniversitesi öğrencileri, aslında devam oyununun PC, Mac ve Linux sürümünü geçtiğimiz ocak ayında satışa çıkarmıştı. Konsol alanına da el atan ekip PlayStation 4 ile başlangıcını yapıyor. PlayStation 4’ün sağladığı tüm özelliklerden yararlanacak olan oyun 23 Nisan‘da satışa sunulacak.